Pivovar Aussie Pivovar, nápad v Pie a Twilight v Taronga

Pivovar Aussie Pivovar, nápad v Pie a Twilight v Taronga

, premýšľanie o tom bolo len krátky týždeň tu v Sydney s verejným sviatkom Austrálie, bol to celkom legendárny.

Nehovoriac o tom, že je to teraz február … dúfam, že tento rok nejde tak rýchlo. Stále sa snažím nájsť, aby som sa vyrovnal s tým, že už nebude rok 2018!

Čo robí tento krátky týždeň tak epickým? Ukážem ti. Samostatná prehliadka Sydneyho „pivovaru“ (nebezpečná vec, ktorá urobí BTW), inovujeme pokorný koláč do nových výšok, zasiahli sme Sydney’s Finest Hainanese Hyd Hydic Location a tiež si užívame vynikajúcu show v Zoo Taronga!

Povedal som ti, že to bolo epické.

Dúfame, že sa vám to bude páčiť – najnovšie pravidelné vydanie:

Keďže pondelok je štátny sviatok, moji kamaráti Anton, Paul, ako som dnes zvolil-nedeľu-, aby som bol dokonalým dňom piss-up. Marrickville vo vnútornom západe Sydney je plná vynikajúcich remeselníckych pivovarov, takže začneme veci v grifterovi … alebo sa tak snažíme.

Bohužiaľ sa zdá, že všetci ostatní mali rovnaký koncept, ako aj umiestnenie je plné! S toľkými ďalšími miestami však začíname chodiť. Nabudúce, Grifter, nabudúce.

Namiesto toho sa vydáme do domu jedného z mojich obľúbených pív: omáčka Brewing Co. Týchto chlapcov sa tu trochu usadí. Chvíľu boli „cigánskymi varením“, kým dostali túto neuveriteľnú oblasť v Marrickville. Teraz to vyzerá, akoby tu boli vždy.

Vynikajúce pivo (dve z nich v top 100 pív v Austrálii), ako aj nákladné autá pri vchodovej úprave každý deň, s rôznymi sudami, na ktorých sa dajú pokaziť.

Vždy je skvelý koncept dávať pozor na tabuľu Špeciál v omáčke. Nezistime, až kým nie je neskoro, že našli sud s vynikajúcim sezónnym pivo, o ktorom všetci verili, že skončil. Posledné zníženie zmizne pred našimi očami.

Našťastie existuje veľa ďalších vynikajúcich možností Beery.

Koncept plazenia pivovaru je vidieť čo najviac. Neverím, že sme v tom veľmi skvelí, pretože tu skončíme štyri!

Našou ďalšou zastávkou je pivovar Stockade práve za rohom. V tomto bode sa horúce, slnečné poveternostné podmienky škaredo otočia, pretože sme povinní posunúť dole a skryť sa pred búrkou. Pivovar Stockade je pre to skutočne najlepším miestom. Nielenže máte zdanlivo nekonečné zásobovanie piva, aby ste vás udržali šťastné, ale aj meno sa zdá byť tiež správne:

Stockade – podstatné meno – bariéra, najmä ako podpora proti útoku alebo ako prostriedok na obmedzenie zvierat.

Verím, že obidve možnosti fungujú!

Pivo tu je vynikajúce. Vždy som bol fanúšikom ich 8 bitov, ako aj ostatných, ktoré sa tu snažíme práve tu, udržiavajte nás veľmi šťastní.

Večera. Muselo sa to stať skôr alebo neskôr, rovnako ako sme to načasovali správne. Kuchyne v Queen Chow v hoteli Queen v Enmore sú takmer zatvorené. Dostávame naše objednávky práve v čase, ako aj jedlo, chutné, vynikajúce jedlo, prichádza rýchlo.

Charsiu bravčové mäso je mimo grafov, rovnako ako soľ, ako aj chobotnica korenia (nie je zobrazená).

Ale kráľmi jedál v Queen Chow je „Chonq Qing„ Horúce a znecitlivujúce “kuracie mäso“ – vyprážané hydinové jedlo v štýle Szechuan, ktoré je neuveriteľné. Sušené chilli nezastaví jedlo, rovnako ako ho skutočne len obdarujú chuťou, nie teplom.

Dnes ráno, keď sme sa stretávali s obvyklou otázkou: „Čo je na večeru?“, Christina prišla s touto bleskovou skrutkou nápadu:

“Môžete si vyrobiť lasagne koláč?”

Včera v noci som pripravil monštrum lasagne – jedno z mojich obľúbených jedál Al Forno. Stále je tu trochu bolonský mix a v mrazničke máme nejaké pečivo.

„Christina, si génius,“ verím, že som povedal. Nemôžem si spomenúť. Tiež som bol hektický beh do kuchyne a snažil som sa slintať.

Výsledkom bolo toto stvorenie. Obaja sme veľmi hrdí. Nikdy som neveril, že skromný, ale dokonalý koláč by sa mohol vylepšiť. Stojím opravený.

Tento obed, Christina, ako aj ja v meste, aby som obedoval so svojou súrodeneckou Máriou. Keď ideme do nášho cieľa, ideme s QVB – jednou z najznámejších a najkrajších budov v Sydney.

V predsieni v strede QVB postavili tento strom Cherryblossom … okrem toho, že nie je zakrytý ružovými kvetmi. Pozrite sa lepšie.

Rok 2019 je rokom ošípaného v čínskom kalendári. Jedná sa o nespočetné množstvo bočných bravčových síl pokrývajúcich vetvy. Veľmi múdry.

Momentálne však viac premýšľame o hydine.

Priniesli sme Mary k starému obľúbenému v skrytej potravinovej toku pod Woolworths na radnici s názvom Pittsway Arcade. Mary rozumie mestu skutočne dobre, aj keď o tomto mieste nerozumela, aj keď to bolo už roky.

Ak ste tu ešte neboli dole, musíte to skontrolovať. Výzdoba je hrozná, ako je v podzemí, takže žiadne prirodzené svetlo, avšakSlužba je fantastická a výber potravín je vynikajúca.

Naša obľúbená je (a vždy bola) Hainanská hydina ryža od Sayong Curry Laksa v ľavom ľavom rohu, keď ste zostúpili po schodoch. Za menej ako 10 dolárov dostanete úplne pošírované hydinové prsia (alebo nohu, ak chcete), nádhernú ryžu, ako aj najchutnejší vývar. Je to tradičné malajzijské obedové jedlo a je úžasné.

Nepamätajte si tiež požiadanie o ich špeciálnu pikantnú sambal-táto chilli omáčka pod predajom je knock-out … v skutočnosti ak nemôžete vziať teplo!

Keď sprevádzame Máriu späť na stanicu radnice (vyžadujeme, aby sme sa ubezpečili, že je preč), žiada nás, aby sme našli na chvíľu Haigh’s Chocolate Shop – skôr potenciálne ten najlepší čokoládový obchod v krajine.

Keď vyjdeme, podá nám vrece ručne vyrábaných čokolády, ktoré kúpila.

“Toto sú pre vás,” hovorí. Požehnaj jej srdce.

Nemusíme sa pýtať dvakrát. Sú tam citrónové krémy Myrtle!

Tento rok to bol horúci január. V skutočnosti v priemere najobľúbenejší v histórii.

Ale je to tiež najviac temperamentné. Skontrolujte modifikáciu teploty v posledný deň v mesiaci vľavo. Od 40 ° C do 20 ° C za hodinu.

A vpravo, vinník pre zmenu: južný vietor trúša Sydney rýchlosťou 50 km / h. Blázon.

Dnes večer sme nadšení, že sme späť v Zoo Toronga. Boli sme tu len pred pár týždňami, aby sme videli nové exponáty dinosaura, avšak táto návšteva, dinosaury zaberajú druhú etapu.

Twilight v Taronga je séria relácií, ktoré bežia leto priamo tu v zoo. Odteraz do 9. marca môžete prísť a vidieť niektoré vynikajúce nadpisové akty uprostred zvierat, ako aj stromy tejto neuveriteľnej zoologickej záhrady. Výhľad na prístav aj mesto z pravého tu je neuveriteľný.

Aké miesto konania!

Ukážeme sa, rovnako ako na pódiu prichádza Maddie Jane Act Maddie Jane. Je neuveriteľná – určite skontrolujte viac svojej hudby.

Maddy podporuje American Express, ktorí sú tiež sponzormi show. Amex kladie 1 milión dolárov na podporu austrálskeho hudobného priemyslu, ktorý stavia neuveriteľných umelcov ako Maddy Jane v popredí, kde by mali byť.

Bohužiaľ, poveternostné podmienky sa dnes večer nehrá tak dobre ako kapely, ako aj prší. Máme však šťastie na to, aby sme boli na VIP oslave vo View – nedávno znovu otvorená reštaurácia v Taronga. ťažký život!

Dole dole, dážď však nevypína fanúšikov. Rovnako ako kto ich môže obviňovať – ​​Magic Dirt práve prišla na pódium!

Odteraz do 9. marca môžete získať vstupenky na vidieť niektoré tradičné kapely (a nové samozrejme), ako aj v prípade, že máte americkú odhaľujúcu kartu, získate 10% diskontnú sadzbu na vstupenkách, ako aj na vstupenkách, ako aj na vstupenkách, ako aj na vstupenkách, ako aj na Diskontné sadzby za jedlo, ako aj pitie na mieste konania.

Môžete tiež kúpiť do balíka AMEX VIP, ktorý je skutočne bez premýšľania. Dostanete bezplatný nápoj, občerstvenie, ako aj rezervované predné a stredné sedenie s čašníkom.

Posledný hlavný akt noci sa objaví – ja som!

Teraz je úplne tmavý, ako aj tradičné skalné hymny sú hlasné a jasné … aj keď nie tak dobre. Zoologická záhrada Taronga starostlivo sleduje hladiny hluku v prílohách zvierat, ako aj všetkých obyvateľov zoologickej záhrady boli poskytnuté oblasti, ktoré sú zvládnuté zvukom od hluku koncertu.

Medzitým je v teplých a suchých hraniciach pohľadu dezert mimo. Syr, koláče, pečivo … je to tu skvelé!

Vy som vyhodil polohu hore. Zabíjajú to. Taký fantastický výkon – rovnako ako pravda, že v daždivej noci je veľmi málo prázdnych miest, ako je dnes večer, je kreditná história hudby. Skontrolujte niekoľko ďalších záberov kapely, keď skončia večer:

Je to neuveriteľné miesto – obrovské, ale nie ohromujúce a málo dostatočné na to, aby sa cítili intímne. Ponuka jedla a nápoje práve tu je mimochodom fantastická, aj keď si môžete priniesť svoje vlastné pikniky, ak chcete. Len žiadny chlast.

Ak sa chcete dostať do tejto série show, buďte rýchly. Nasledujúcich pár nocí už ponúklo.

Pozrite sa na zostavy a tiež si rezervujte svoje lístky tu.

Dúfame, že sa vám toto pravidelné vydanie páčilo. Ako som povedal, bol to obrovský týždeň!

Na zdravie – Jim a Christina XX

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *