Čo ti naznačuje romantika? Kate McKibbin zo služby Secret Bloggers ‘Service

Čo ti naznačuje romantika? Kate McKibbin zo služby Secret Bloggers ‘Service

Digital Guru, zakladateľka SecretBloggersbusiness.com a normálne výnimočná ľudská, Kate McKibbin nám hovorí jej odpoveď na otázku: Čo vám romantika naznačuje?

Kate McKibbin je jedným z tých zriedkavých ľudí, ktorí skrývajú svojho génia. Radšej by vyťažila pokrčenie plecami, ako pripustiť, že vie oveľa viac ako vy a jej najmenej obľúbená farba je centrá. Kate McKibbin je sériový non-gloater.

V skutočnosti sa však Kate mohla spôsobiť, že sa všetci s ľahkosťou cítime dosť.

Prvý nájazd Kate do prevádzky online služieb začal jej štýl a módny blog Drop Dead Detode Daily v roku 2007 – veľmi skoré dvere v termínoch blogov.

Vďaka pozadiu v oblasti publikovania, reklamy a médií plus titul služieb rýchlo rástla DDGD. V skutočnosti, predtým, ako v roku 2016 uzavrela službu, bola stránka Kate dostatočne veľká na to, aby zamestnávala 6 ľudí, prilákala viac ako 500 000 čitateľov mesačne a ročne odvrátila 6-obrázkové násobky.

Ak si však veríte, že jej súčasná stránka o stránke v jej najaktuálnejšom podnikaní blogerov Mastermind Venture Secret Bloggers’s sa to všetko stalo náhodou. Hmm. Objavujem tam snáď náznak pokory?

Je jasné, že Kateho služba Acumen, jej skromnosť, jej kreativita a zlý zmysel pre humor ju posunú vpred, aby sa stala impozantnou v podnikaní.

Prekladá sa to však do jej osobného života?

Tu je to, čo hovorí Kate o romantike:

Čo vám naznačuje romantika: Kate McKibbin – Secret Bloggers ‘Business

1. Čo je niečo romantické, čo pre vás niekto urobil?

Môj partner Matt pre mňa tento rok zorganizoval lekcie spevu na Valentína.

V skutočnosti to bolo moje novoročné predsavzatie, aby som ich tento rok urobil, a vie, ako som nezmysly, keď som si robil čas pre seba od svojho podnikania. Bolo to také premyslené a neočakávané (na to som nezdôraznil viac ako mesiac!).

2. Čo je najromantickejšia vec, ktorú ste urobili pre niekoho iného?

Hneď na začiatku nášho vzťahu som sa stretol so svojím partnerom na letisku (o 5:00) s kávou v ruke ako prekvapením, keď sa vrátil z medzinárodnej pracovnej cesty.

Pamätám si, že som z toho skutočne nervózny, pretože sme nemali chodiť veľmi dlho a bol som znepokojený, že si myslím, že som šialený stalker.

Ale miloval to (a šokoval ma ideálnym späť na mojej ďalšej ceste, ale musel na mňa samozrejme jeden: Otočil sa s kvetmi a oblečený ako šofér).

3. Aké každodenné malé veci považujete za romantické?

Len malé veci, kde viete, že na vás človek premýšľal, a chce sa ubezpečiť, že ste potešení (aj keď to naznačuje, že sa trochu obetuje). Dokonca len malým spôsobom.

Možno vám to ušetrí posledné mlieko, aby ste si mohli dať kávu ráno, alebo si pamätať na meno filmu, ktorý ste si chceli užiť, keď sa chystajú chytiť nejaké DVD, alebo pochopiť, ktoré kvety sú vaše- miloval a získal som ich bezdôvodne (len-pretože kvety sú najlepšie!)

4. Čo si myslíte, že je romantické, že ostatní nemusia?

Milovať môjho domáceho psa a snažiť sa s ňou tiež vynaložiť úsilie.

Nemám deti, ale stále je pre mňa rodina. A ak ma milujete, musíte milovať ľudí a kožušiny, ktorých milujem.

Ďakujem, Kate, že si nás nechal do svojho srdca. Nevedel som, že ste si vzali lekcie spevu. Budete nám musieť poskytnúť stvárnenie Love Me Herm nabudúce, keď sa stretneme!

Aktuálny kúsok digitálnej brilancie spoločnosti Kate je tajným obchodom blogerov pre ľudí pracujúcich online – buď prostredníctvom blogu, ktorý chcú speňažiť, alebo iného online podnikania.

Kate online školiace kurzy, sociálne skupiny, kluby a koučovacie centrá vám poskytujú nástroje na premenu vášho vášnivého projektu na povolanie alebo váš malý online príjem na niečo oveľa viac.

Ak sa chcete dozvedieť viac, prečítajte si služby Secret Bloggers ‘Service. Nebudete ľutovať.

Ak ste sa tešili z tohto príspevku, musíte sa tiež pozrieť na ďalšie články v tejto sérii, kde kladieme ostatných ľudí otázku: Čo vám romantika naznačuje?

A čo ty? Čo ti naznačuje romantika? Povedzte nám v komentároch!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *