Stránka Wildwood Entertainment, Welches, Oregon

Stránka Wildwood Entertainment, Welches, Oregon

len dvadsať kilometrov od ikonickej Lodge v Oregone (ak cestujete po USA 26 v smere vládneho tábora), stránka Wildwood Entertainment je vynikajúci Na vrchol Mt. Hood.

Zastávka na steroidoch, návštevníci miesta zábavy Wildwood Entertainment, sa môžu obnoviť v dodržiavaní spôsobov: turistika, cyklistika, plávanie, rybolov, piknik, geocaching, ako aj sledovanie prírody. ADA prístupné, Wildwood je fantastické pre domácnosti s kočíkmi, chodcami alebo invalidnými vozíkami.

Počas jarných prázdnin sme navštívili stránku Wildwood Entertainment, v okne s krátkym posunom hneď po tom, čo sa sneh roztopí, ale predtým, ako peľ zaplní vzduch.

Kde zostať

Nájdite ubytovanie pre rodiny s deťmi v Welches, Oregon od tradičných hotelov po nájomné osobné dovolenky s pobytom22.com:

Cesta Cascade Streamwatch, ktorá objíma južnú stranu rieky Salmon, je spevnená prírodná cesta 3/4 míle s interpretačnými markermi, ktoré zdôrazňujú históriu, ekológiu, ako aj environmentálny účinok rôznych trhov na povodie rieky. Vrcholom cesty kaskádových potokov je oblasť pozorovania pod vodou, ktorá vedie návštevníkov do oblasti pozorovania skla na nižšej úrovni skla s malým prítokom po rieke lososa. Práve tu si môžete pozrieť vodné nymfy, ako aj menšie ryby hľadajúce bezpečnosť pod protokolmi, ako aj ostatné zvyšky.

Pozdĺž cesty je množstvo označených piknikových oblastí s drevenými stolmi, ako aj grilmi na drevené uhlie. Piknikové oblasti vyzerajú takmer ako kempingové miesta; Najprv sme verili, že to je to, čo však boli zverejnené, indikácie zakazujú nočné kempovanie. V blízkosti pod vodou sa nachádza skalnatá pláž, ktorá je ideálna na preskočenie kameňov a brodenie v teplejšom počasí.

Prechod cez rieku lososov na drevenom moste vedie k mokradí Wildwood Wetland, rozdrvený štrk, ako aj drevená promenáda s rozdvojeniami do horských mokradí pre kľúčové sledovacie body, ako aj interpretačný materiál, ako je táto odolná kniha na Oregon Beaver. Pochopili ste dospelých bobrov, ktoré hodnotia typické medzi 45 a 50 libier? teraz ty.

Cesta mokradí vedie k Boulder Ridge Trail, 4,7 míľovej túry hore Huckleberry Mountain do divočiny Salmon-Agleberry Wilderness, bola však uzavretá (kvôli nedávnemu zimnému poškodeniu búrok a erózii).

Udržiavané Bureau of Land Management, využívali sme náš každoročný priechod národných parkov na jeden deň (strávili sme asi hodinu aj pol na chodníkoch). Vstup sa líši podľa veľkosti vašej skupiny, s ďalšími poplatkami za rezervovanie útulku na piknik (sú k dispozícii ročné vstupenky). Celkové podrobnosti nájdete na webovej stránke webu Wildwood Entertainment, vrátane úvah počas Covid:

Šťastné chodníky!

Súvisiaci

Turis v Oregon Dunes National Entertainment Area, ktorý ustanovuje náš prieskum pobrežia Oregonu, nás tento víkend priviedol do Oregon Dunes National Entertainment Area, 40 míľový úsek piesočných dunov na sever od Reedsportu, ako aj na juh od Florencie. pozdĺž pobrežnej diaľnice 101. Zatiaľ čo webová stránka USA Forest Service poznamenáva rekreáciu…
29. júna 2015 v „História a pamiatky“

Centrálne Oregonské pobrežie v 50 míľnikoch 50 míľový úsek diaľnice 101 medzi Florenciou a Newport môže byť poškodený do dvoch trochu jedinečných segmentov: (1) Florencia na yacháty, ako aj početné body záujmu na pobreží aj na pobreží. Rovnako ako v Národnom lese Suislaw, ako aj (2), ako aj Yachats do Newportu, ktorý je posypaný prímorskými obchodmi, ktoré prechádzajú …
27. júla 2017 v „Epic Road Trips“

Oregonská oblasť Mt. Hood – Professional Itinerarythe The Mt. Hood Area v Oregone je jedným z najkrajších výletov v USA. Môžete sa pozrieť na región s menej ako 100 míľami skutočnej vzdialenosti výletov a je fantastický na víkend alebo čiastočne týždenný výlet. Scenéria je svetová trieda, avšak región je …
13. apríla 2010 v „Ubytovanie“

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *