Konfrontovanie môjho duchovného života v New Yorku

Konfrontovanie môjho duchovného života v New Yorku

Adventurous Kate obsahuje pridružené odkazy. Ak s týmito odkazmi uskutočníte nákup, urobím kompenzáciu bez ďalších nákladov. Vďaka!

Zdieľajte na Twitteri
Zdielať na Facebook-u
Zdieľať na Pinterest
Zdieľajte e -mail

Som v klincovom salóne v Midtown a pozerám sa, pretože moje nechty na nohách sú vrstvené v dúhovej fuchsii. Je to už nejaký čas-pretože odchádzam z juhovýchodnej Ázie, nemôžem potvrdiť platenie oveľa viac ako 5 dolárov za mani-pedi. A ukazuje to. Pre mnoho dievčat je pedikúra iba na dekoráciu; Pre mňa to tentoraz bolo oveľa viac ako rekonštrukčná operácia.

Som jediný klient v kozmetickom salóne, až kým sa neprestaneme na svoje nechty – potom tri ženy okolo môjho veku prechádzajú dovnútra a chvália sa preč. Usmievam sa. Zdá sa, že sú spolupracovníci, ktorí sa ľahko sťažujú na konkrétneho klienta.

Ale potom jedna žena začne hovoriť o San Fermine, legendárnej oslave Pamplony v Španielsku. Jej kamaráti o ňom nepočuli za behom býkov, takže diskutuje o každodenných behu, celoštudných večierkoch, bielom oblečení s červenými krídlami, posledný deň, keď ľudia utekajú z autobusu. Nie, nikdy nebola, ale ona sa o tom veľa odhlásila.

V okamihu ma zasiahne ako tona tehál.

Toto je môj New York Ghost.

Ak ste dlhoročným čitateľom, možno si spomeniete, že po mojom živote v Bostone som neplánoval cestovať – namiesto toho som sa rozhodol pre premiestnenie do New Yorku so sestrou. Dostali by sme Brooklynský byt, presunul by som sa do kancelárie svojej spoločnosti v New Yorku, ako aj na to, aby som si zachránil tú cestu do svetovej cesty, ktorá by sa vyskytla „jedného dňa“.

Je zrejmé, že sa to nestalo! Mal som poruchu v práci, ktorý viedol k odhaleniu. Život v New Yorku by bol taký zábavný, ale nebol to môj sen – cestovanie po svete bolo. Nemohol som zaplatiť, aby som sa vydal na svoj výlet do vysnívaného RTW, ale mohol by som zaplatiť za cestovanie juhovýchodnej Ázie na šesť mesiacov.

To bol jedno z najlepších rozhodnutí, aké som kedy urobil. Teraz som tu, stále cestujem – avšak môj duch duchov je v živote, ako aj žijem v New Yorku.

A ona nie je jediný duch. Aj keď je tu New York Kate, stále pracuje na rovnakom trhu a nenávidí ho, ako aj horí svojimi hotovosťami, existuje však aj rozvedená Kate-27, ktorá nikdy nekončila veci udržiavaním toho chlapa. Je tu Kate bez dlhov, ktorá získala úplne bezplatné vysokoškolské vzdelávanie, pretože nezmenená nezmenila nos v Umass. Som si istý, že v San Franciscu je aj jeden.

A keby som sa nezobudil, tak dobre, ako som uviedol „dosť!“ Po dvoch týždňoch vo Vang Vieng, rezervácii lístka na autobus na extrémne nasledujúci deň, získanie strepového hrdla z autobusu a ukončenie nákladov oveľa dlhšie v Hanoji ako zorganizované – bol by kate, ktorý nikdy splnil konkrétneho britského chlapca.

Nemám náznak, čo by ten duch urobil. Možno mentor v zahraničí.

Milujúci New York

Strávil som niekoľko dní v New Yorku po odlete z Nemecka. Tentokrát som mal oveľa viac zábavy, ako som tam kedy mal. V lete nie je nič ako v New Yorku (napriek tomu vôňa). Toľko robiť. Takže početné aktivity. Tak jednoduché uspokojiť nových ľudí.

A mnohé dôležité, tony na toni etnických potravín na jedenie. To mi chýbalo! Ostatné mestá robia etnické jedlo dobre, avšak New York ho kľuky až 11. Namiesto troch alebo štyroch kórejských reštaurácií existuje celá komunita čokoľvek od konvenčného grilovania až po kórejské pouličné občerstvenie. Prvýkrát, pretože som bol v juhovýchodnej Ázii, som si kúpil Dragonfruit (aj keď dvanásťkrát to, čo som zaplatil vo Vietname), a pil čerstvé kokosové orechy.

Čítať viac: Sólové ženské cestovanie v New Yorku

Cítil som sa tak slobodný. Keď som v zahraničí, ako aj keď som v Anglicku, mám pocit, že musím byť v najlepšom správaní. Američania nemajú najväčšiu dôveryhodnosť v zahraničí, ako aj mám pocit, že je mojou zodpovednosťou zmeniť myseľ ľudí o nás – nie sme všetci nahlas, ako aj geograficky napadnutí, ako aj morbídne obéznici.

Takže keď v Anglicku vždy pracujem na tom, aby som bol mimoriadne tichý, mimoriadne zdvorilý, ako aj osobný s cudzími ľuďmi, aby som overil neatraktívny stereotyp.

V New Yorku, už nie je token Američan, som kráčal po ulici a nahlas som hovoril na telefóne. Nemôžem mať na pamäti, keď som sa naposledy cítil pohodlne.

To by tak rýchlo mohol byť môj život, pomyslel som si. Mohol by som online v Brooklyne, ako som pôvodne plánoval. Mohol by som ísť do úžasných barov s kamarátmi a piť koktaily tequily-medom-citrónové korenie. Moja sestra je tu, takže tu je veľa mojich kamarátov, ako aj tak veľa oveľa viac, často s. A New York letí po celom svete – stále by som mohol cestovať a ľahko.

A rovnako ako to verilo, že ma desí, mať konvenčnú úlohu by znamenalo prestávku od neustálej neistoty podnikania.

Potom som si pripomenul, že žijúci v New Yorku znamená žiť v novomnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *