Sedem nepredvídateľných cestovných doplnkov pre váš budúci domov

Sedem nepredvídateľných cestovných doplnkov pre váš budúci domov

Adventurous Kate obsahuje pridružené odkazy. Ak prostredníctvom týchto odkazov uskutočníte nákup, zarobím vám províziu bez ďalších nákladov. Vďaka!

Zdieľajte na Twitteri
Zdielať na Facebook-u
Zdieľať na Pinterest
Zdieľajte e -mail

Nasledujúci znak obsahový príspevok vám prináša spoločnosť Airportag. Ako nový veľvyslanec značky pre túto spoločnosť som nadšený, že vám môžem predstaviť tieto nové produkty! Som si istý, že sa do nich zamilujete rovnako ako ja. Niektoré z týchto odkazov sú tiež pridružené spoločnosti, ktoré mi, ak si kúpite, zarobia malú províziu bez ďalších nákladov.

Jednou z najlepších vecí pri usadení je vyzdobiť si domov predmetmi, ktoré predstavujú moje cesty. Pohybujem sa o päť dní (eek!) A prezeral som web, ktorý nonstop pre odlišné položky, ktoré odrážajú môj záujem o cestovanie.

Nikdy som nebol veľa kupujúceho suveníru (moje fotografie sú moje suveníry!) Takže v niektorých ohľadoch začínam prázdnym plátnom.

Tu je vec – nechcem, aby moje miesto vyzeralo ako obrovské cestovné múzeum. Som viacrozmerná – všetci sme. Cestovanie by malo byť iba jedným z rôznych záujmov a zvedavosti, ktoré kultivujeme.

Riešenie? Hlavne jemný dizajn s niekoľkými dobre umiestnenými, nepredvídateľnými cestovnými kúskami. Myslím si, že najmä kuchyňa a toaleta sú najlepším miestom na to, aby sa dali trochu bláznivejšie ako obvykle.

V posledných mesiacoch som spolupracoval s spoločnosťou AirportAg a okrem chladných cestovných košieľ má tiež veľa skvelých cestovných a letiskových predpisov, ktoré sú pre váš domov nepredvídateľné.

Tu sú niektoré z mojich obľúbených položiek domáceho dizajnu, ktoré môžete získať na webe:

Letecká sprchová opona

Kopám sa, že som to nevidel pred nákupom vlastnej sprchovej opony pre moju čiernu a bielu kúpeľňu. Táto sprchovacia opona zasiahne všetky najlepšie poznámky – je to zábavné, vzorované, je čiernobiele! (Majú to tiež v ružovej a modrej farbe.)

(Tiež idem hore v tej kúpeľni, nakoniec? Čierna a biela mapa Bangkoku a čiernobiela fotografia, ktorú som urobil z Superkilen v Kodani.)

Sprchová opona lietadla – 66 dolárov

Magnet na chladničku na letisko

Magnety chladničky sú jedným miestom, kde si myslím, že sa nemusíte starať o jemnosť – cítite sa úplne slobodne, aby ste sa zbláznili! Myslím, že zbierka magnetov z vašich obľúbených miest by bola pekná a tento magnet Amsterdam by bol dobrý spárovaný s niekoľkými ďalšími.

Vyrábajú tiež skvelé lacné, nízko kľúčové darčeky pre priateľov, ktorí cestujú.

Magnety na letisko – každý 4,90 dolárov

Prúdová prikrývka

Nemôžem vám povedať, ako mnohokrát som sa vrátil domov z Európy a nakoniec som sedel na gauči, zabalený do prikrývky a snažil som sa udržať oči otvorené okolo 22:00. Páči sa mi táto prikrývka na oneskorenie, pretože je čiernobiela a pripomína návrhy staromódnych odchodových dosiek s moderným jazykom v tvári.

Airportag má tiež prikrývky s pasovými pečiatkami, svetovými mapami, európskymi kódmi letiska a ďalšími.

Cestovné prikrývky – od 39,90 dolárov

Plátna na letisko

Milujem plátna, pretože sú ľahké, tvrdé a nemusíte sa obávať ich zarámovania. Videl som toto Edinburghské plátno a zamiloval som sa do fialovej farby! Nehovoriac o tom, že Edinburgh je jedným z mojich obľúbených miest.

Myslím, že by to vyzeralo najlepšie naskladané v rade troch. Vyberte si tri z vašich obľúbených miest alebo tri mestá s témou. Tu je príklad:

Myslím, že by vyzerali dobre na chodbe. Našťastie pre mňa, moje nové miesto má dlhú chodbu v galérii, ktorá vedie do kúpeľne!

Plátky na letisko – každý 39,90 dolárov

Vankúše

Vankúše sú jedným miestom v dome, kde by som nechcel ísť príliš výstredný-ale jeden zodpovedajúci, dobre zvolený vankúš na inak pevnom gauči je dobrým štýlom. Vankúš Union Jack je klasický, ale ak je to pre vás trochu korené dievčatá a stále sa vám páči tieto farby, čo nórska vlajka? Na námorníckej alebo modrej pohovke by to vyzeralo skvele.

Upozorňujeme, že to sú všetky vankúšové kryty. Budete si musieť kúpiť vankúš osobitne.

Vlajkové vankúšové kryty – od 24,90 dolárov

Plagát

Nezanedbajte plagáty ako dospelý – jednoducho sa uistite, že ich zarámujete, v ideálnom prípade s matným rámom! Vysoká škola skončila a určite sme dokončení vzhľadom na koľaj. (Moja koľaj bola poctou Paríži, Paris Sunsets, Parížskej čiernej a bielej fotografie a film Moulin Rouge. Môj prvý spolubývajúci zavesil výtlačky textov U2 a Dave Matthews. To … nebolo fit.)

Veľmi sa mi páči tento plagát Passports – a tiež vám dáva príležitosť oceniť vaše privilégium, že máte pas, ktorý vás bez väčších problémov dostane na mnoho miest na svete.

Passports plagát – od 34,90 dolárov

Cestovné hrnčeky

Hrnčeky sú môj obľúbený spôsob, ako sa zblázniť s dekorom. Páči sa mi, že mám priateľov a vyberám si pre nich hrnček na základe ich osobnosti! (Mali by ste vidieť tváre ľudí, keď im ponúknem svoj hrnček „Mal som sex s škriatkom“.)

Týmto spôsobom môžete jemne navrhnúť mestá, ktoré si myslíte, že by vaši priatelia radi navštevovali. Môžeš evnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *