8 tipov na nákladovo efektívny lovecký výlet

8 tipov na nákladovo efektívny lovecký výlet

Existuje veľa vecí, ktoré chceme urobiť, ktoré teraz nemôžeme urobiť počas pandémie. Niektoré destinácie môžu byť mimo tabuľky, pretože atrakcie, ako aj aktivity sú uzavreté z dôvodu pandémie, alebo jednoducho nie sú praktické z dôvodu nákladov. Mnoho domácností malo tento rok sny o výletoch domácností do klubu Med alebo Havaj, ale namiesto toho sú teraz uviaznutí v dome a čudujú sa, čo môžu namiesto toho urobiť.

Verili ste v love? V sezóne je niečo, čo je možné hľadať takmer všade po celý rok. Lov ako dovolenka v domácnosti je niečo, čo môžete urobiť s ľuďmi, ktorí už sú vo vašej domácnosti „karanténny podložka“. Je to niečo, čo môže byť malá skupinová aktivita, ako aj to, že sa nachádza predovšetkým vonku, kde sú aktivity stále v poriadku. Ak sú vaše ďalšie dovolenky teraz mimo stola, pozrite sa na organizovanie poľovníckej cesty svojich snov. Existujú metódy, ako to urobiť bez toho, aby ste úplne vyprázdnili svoj bankový účet. Práve tu je 8 tipov na nákladovo efektívny lovecký výlet.

1.Carpool na rozdelenie finančných prostriedkov a prevodovky

Zatiaľ čo náklady na plyn sú v súčasnosti nižšie, ako boli už dlho, cestovanie do vašej poľovníckej oblasti so skupinou je fantastickou metódou na rozdelenie nákladov. Môžete tiež často zdieľať výstroj, aby ste sa uistili, že jedna osoba nemusí kupovať veľa nových zariadení. Keď už hovoríme o výstroji, pred nákupom čokoľvek skontrolujte lovecké znaky. Poľovnícka známka poskytuje susednému susedstvu zdroje, ktoré im pomôžu vybrať to najlepšie vybavenie pre ich lov.

2. Vyhľadajte v stavoch s nižšími výdavkami

Ak nelovíte tam, kde žijete, preskúmajte, čo určuje poplatok za nerezidentské poľovnícke licencie. Niektoré špecifikácie sú oveľa vyššie ako iné. Napríklad podľa ministerstva prírodných zdrojov Iowa je potrebné vyhľadávať jelene v Iowe, čo je celkovo 644 dolárov plus poplatky. Je to pre lovecké povolenie (131,00 dolárov), poplatok za biotopy, ktoré nie je rezidentom (15,00 dolárov), ako aj jeleňové značky, ponúkané ako značka akýmkoľvek sexu, ako aj kombinácia značiek bez parlamentu (498,00 dolárov).

3. Nepožranite si sprievodcov

Urobte dostatok výskumnej štúdie o oblasti, v ktorej môžete pracovať s vlastnou vlastnou, bez sprievodcu. To vám môže ušetriť nespočetné množstvo dolárov.

4. Camp skôr ako zostať v hoteloch

Mohlo by byť príťažlivé zostať v hoteli a potom sa vyraziť skoro ráno, ale ušetríte čas a peniaze, ak kemping v blízkosti oblasti, kde chcete namiesto toho hľadať.

5. Prineste si vlastné jedlo

Ak kempujete, môžete zabrániť nákladom na reštaurácie tým, že sa namiesto toho budete konať v tábore.

6. Pokúste sa hľadať na osobnej pôde

To vám môže ušetriť náklady na zem, ako aj peniaze na plyn.

7. Vyhľadajte na verejnej pôde

Chápem, že som práve uviedol, že hľadám na osobnej pôde, avšak lov na rýchlo prístupnej verejnej pôde vám môže ušetriť peniaze. Verejné pozemky môžu byť viac preplnené, ale existuje jeleň, ktorý tam tiež vyžaduje, aby ste sa tam dostali, takže môžete tiež získať svoje. V Spojených štátoch je približne 700 miliónov akrov verejnej pôdy, ako aj veľa z nich je jednoduché, ako aj dostupné. Ak kempujete, môžete sa dostať ďalej, čo znamená menšiu konkurenciu.

8. Spracujte a mäsia

Po love môžete ušetriť peniaze tým, že presne zistíte, ako urobiť spracovanie, ako aj mäsiarstvo, a nie platiť za mäsiara. Výdavky na spracovanie a mäsiarske mäso môžu byť drahé, avšak ak sa presne naučíte, ako robiť veci, ako je trhlina, môžete mať všetky špeciálne produkty, ktoré chcete za domáce ceny.

Súvisiaci

Memorial Day Household Road Tripvaccording s AAA, cestovanie automobilov bude tento deň pamätníka o 5,4 percenta. Je to vždy dovolenka na výlety, ako aj s nákladmi na plyn v tomto roku, ktorý sa očakáva, že zostanú pod 3 dolármi/galón, je pre domácnosti priaznivé pre rozpočet, aby sa vydali na cestu, najmä ak urobíte výlet s jedným tankom. Predtým, ako odídete, prehliadajte …
27. mája 2010 v „Sezónnom cestovaní“

Port Washington, Wisconsin Pirate Celebration povzbudzuje Merriment, ako aj Mayhemback po niekoľkých ročných hiatus, oslava Pirate v Port Washington je usporiadaná na 3.-5. júna 2016. Navštívili sme v roku 2012 a tešili sa z slávností, potravín, trhu, trhu, detských aktivít. ako aj najmä prehliadka. Našiel jeden blok mimo primárnej ulice, niektorí z nás kráčali po móle, iní objavili pláž, niektoré…
8. júna 2012 v „Stredozápad“

Geocaching Courneys, cache preč zimné blues! Cache preč z zimných blues! Geocaching Journeys, cestovná spoločnosť so špeciálnou skupinou, zodpovedá rovnako zmýšľajúcim hľadateľom skúseností s itinerármi výletov all-inclusive. Pripojte sa k skupine ostrovných geocacherov na Havaji od 22. do 29. januára 2011.
15. september 2010 v „Geocaching“

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *